Tallrikar Kina

Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 2+2 st., porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 16 resp 21 cm

Smärre nagg

341409

2015-11-11