Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRÄDDKANNOR, 2 st, silver, 1800 tal, nyrokoko, höjd ca 12 cm vardera, total vikt ca 179 g
Bucklor, skador
341421
2015-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här