Gräddkannor silver

Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÄDDKANNOR, 2 st, silver, 1800 tal, nyrokoko, höjd ca 12 cm vardera, total vikt ca 179 g

Bucklor, skador

341421

2015-11-11