Armlänstol

Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol
Armlänstol

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMLÄNSTOL, 1800-tal, Sheraton-stil, England, bemålad dekor av blomster, rygg med dekor i form av bemålad herdescen, rotting, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, nyligen renoverad rotting

341422

2015-11-11