Taklampa 1960-tal

Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK HÖGLUND, taklampa, 1960-tal, mässing, inläggningar med olikfärgade glasbitar, längd ca 50 cm

Bruksslitage

341431

2015-11-11