GOLVLAMPA, Ateljé Lyktan, 5-armad

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATELJÉ LYKTAN, golvlampa, 5-armad, 1900-talets andra hälft, armar i förkromad metall, höjd ca 216 cm

Bruksslitage

341446

2015-11-11