Pennor silver

Pennor silver
Pennor silver
Pennor silver
Pennor silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PENNOR, 5 st, delvis i silver, 1900-talets första del, s.k. Arkitektpennor, bl a Caran D´Ache, Wonder, Wahl Eversharp, längd ca 10-13 cm

Slitage

341448

2015-11-11