Leopold Fare oljemålning

Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): "Stilleben", signerad Fare, olja på duk, a tergo daterad 1986-88, ca 54x45 cm
Proveniens: Direkt från konstnärshemmet

341459

2015-11-11