Jaktstilleben

Jaktstilleben
Jaktstilleben
Jaktstilleben
Jaktstilleben
Jaktstilleben
Jaktstilleben
Jaktstilleben
Jaktstilleben

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Stilleben resp. viltmotiv, oljor på duk, 63,5x108 cm vardera, oramade

Skador och lagningar

341463

2015-11-11