Skrivställ fajans

Skrivställ fajans
Skrivställ fajans
Skrivställ fajans
Skrivställ fajans
Skrivställ fajans
Skrivställ fajans
Skrivställ fajans
Skrivställ fajans

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVSTÄLL, fajans, 1800/1900-tal, dekor i blått mot ljus botten, längd 36 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Skador, lagningar, slitage, senare borrhål

341468

2015-11-18