Olle Baertling färgserigrafi

Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad och daterad Baertling 1967-74, EA, färgserigrafi, ca 92x 45,5 cm

341473

2015-11-11