Ragusked Norge silver

Ragusked Norge silver
Ragusked Norge silver
Ragusked Norge silver
Ragusked Norge silver
Ragusked Norge silver
Ragusked Norge silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGUSKED, silver, stämplad Norge, A L Schöien Skien 1857, längd 39,5 cm, vikt 230 g

Med monogram samt kupa med kantslitage

341479

2015-11-11