Soffa senempire i björk

Soffa senempire i björk
Soffa senempire i björk
Soffa senempire i björk
Soffa senempire i björk
Soffa senempire i björk
Soffa senempire i björk
Soffa senempire i björk
Soffa senempire i björk
Soffa senempire i björk
Soffa senempire i björk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1800-talets mitt, senempire, björk, längd 260, sitthojd 45 cm

Fläckar och bruksslitage

341482

2015-11-11