Lennart Rodhe färglitografier

Lennart Rodhe färglitografier
Lennart Rodhe färglitografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1977, färgserigrafi, 80/150, ca 74 x 55 cm cm

341489

2015-11-11