Rune Jansson Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014), Komposition,
signerad och daterad (i blyerts) Rune Jansson -55, frottage, ca 23 x 30 cm

341493

2015-11-11