Bord 1800-talets andra hälft

Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, 1800-tal, fanérat i olika träslag, med intarsia i form av schackbräde, sarg med skuren dekor, höjd 81, 45x45 cm

Smärre fanérskador

341494

2015-11-12