Caspar Netscher hans art olja på plåt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CASPAR NETSCHER, hans art, Soaré, olja på plåt, ca 32 x 52 cm

Retuscher, färgbortfall, krackeleringar, hål

341500

2015-11-12