Utdrivande ur paradiset oljemålning
2015-11-12
341503
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Utdrivande ur paradiset, otydligt signerad, olja på duk, ca 16 x 12 cm