Bord design Bruno Mathsson

Bord design Bruno Mathsson
Bord design Bruno Mathsson
Bord design Bruno Mathsson
Bord design Bruno Mathsson
Bord design Bruno Mathsson
Bord design Bruno Mathsson
Bord design Bruno Mathsson
Bord design Bruno Mathsson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON, bord på hjul, modell "Karin", marmorskiva på kromat stålunderrede, höjd 42, 117 x 70 cm

Stenskiva med nagg och ytrepor

341513

2015-11-12