Bord valnöt 1800-tal

Bord valnöt 1800-tal
Bord valnöt 1800-tal
Bord valnöt 1800-tal
Bord valnöt 1800-tal
Bord valnöt 1800-tal
Bord valnöt 1800-tal
Bord valnöt 1800-tal
Bord valnöt 1800-tal
Bord valnöt 1800-tal
Bord valnöt 1800-tal

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATBORD, troligen Frankrike eller Italien, 1800-tal, valnöt, en låda i sarg, något avsmalnande ben, 2 utdragsskivor (vardera ca 90 cm), höjd 77, 84 x 200/380 cm

Bruksslitage, renoverat

341518

2015-11-12