Bord valnöt 1800-tal
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATBORD, troligen Frankrike eller Italien, 1800-tal, valnöt, en låda i sarg, något avsmalnande ben, 2 utdragsskivor (vardera ca 90 cm), höjd 77, 84 x 200/380 cm
Bruksslitage, renoverat
341518
2015-11-12