Komposition färgcarborundum

Komposition färgcarborundum
Komposition färgcarborundum

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposotion, signerad Bousson, färgcarborundum, ca 69 x 51 cm

341524

2015-11-12