Gunnar Persson litografi

Gunnar Persson litografi
Gunnar Persson litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR PERSSON (samtida): Stortrut, signerad Gunnar Persson, 183/375, färglitografi, bladmått 53x81 cm

341536

2015-11-12