Alvar Aalto soffbord

Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR AALTO, soffbord, 1900-talets andra hälft, höjd 56,5, 135x80 cm

Slitage

341553

2015-11-12