Skåp i bonad björk

Skåp i bonad björk
Skåp i bonad björk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP med sex glashyllor, bonad björk, höjd 152, 22x42 cm

Slitage, repor, glashyllor med nagg

341558

2015-11-12