Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP med sex glashyllor, bonad björk, höjd 152, 22x42 cm
Slitage, repor, glashyllor med nagg
341558
2015-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här