Batte Sahlin akvarell

Batte Sahlin akvarell
Batte Sahlin akvarell
Batte Sahlin akvarell
Batte Sahlin akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BATTE SAHLIN (född 1929): Träd, signerad och daterad Batte Sahlin -86, akvarell, 28x38 cm, oramad

341561

2015-11-12