Stig Claesson stockholmsmotiv

Stig Claesson stockholmsmotiv
Stig Claesson stockholmsmotiv

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv från söder i Stockholm, signerad Stig Claesson 83, 66/150, färglitografi, 43x56 cm

341562

2015-11-12