Spegel rokokostil
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL, 18/1900-tal, rokokostil, förgylld dekor, pastellage, höjd 120, bredd 52 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Skador på krönet, delvis senare glas, slitage, delar till krön medföljer
341568
2015-11-18