Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, 18/1900-tal, rokokostil, förgylld dekor, pastellage, höjd 120, bredd 52 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Skador på krönet, delvis senare glas, slitage, delar till krön medföljer

341568

2015-11-18