Koppar Kina

Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR, 2+2 st, KOPP med FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose med motiv av blommor, höjd ca 6,5 cm

Smärre nagg, fatet med lagning

341589

2015-12-06