Ryamatta 1930-tal

Ryamatta 1930-tal
Ryamatta 1930-tal
Ryamatta 1930-tal
Ryamatta 1930-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, grovflossa, funkis, 1930 tal, 210 x 330 cm

Slitage

341591

2015-11-13