Biblioteksstege England

Biblioteksstege England
Biblioteksstege England
Biblioteksstege England
Biblioteksstege England
Biblioteksstege England
Biblioteksstege England

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, England, fanérad i mahogny, trappstegen klädda i grönt skinn, knopp i mässing, höjd ca 14 cm

Bruksslitage, ytskador

341595

2015-11-12