Leksaker
Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
LEKSAKER, 3 st, Arnold apa på trehjuling: urverksdriven, US-Zone, längd 9 cm, bil, batteridriven med elektriska strålkastare, 1950-tal, Japan, längd ca 27 cm, motorcykel, friktionsdriven, 1960-70-tal, längd ca 16 cm
Lackskador, bilens funktioner ej provade
341598
2015-11-14