Väggplakett Kina

Väggplakett Kina
Väggplakett Kina
Väggplakett Kina
Väggplakett Kina

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPLAKETT, porslin, Kina, Qing, 1800-tal, polykrom dekor av krigare, 36,5x24 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Bruksslitage

341611

2015-11-19