Herrarmbandsur Loyal Chronographe guld
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HERRARMBANDSUR, 18 k guld, 1940/50-tal, Loyal Chronographe Suisse, mekaniskt urverk (manuell), kronograf, plexiglas, cremefärgad urtavla, boettnummer 5783, diametr ca 38 mm
Armband med bruksslitage, urtavla med fläckar, glas med repor
341616
2015-11-12