Gratulationskort julkort 1900-talets början

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRATULATIONSKORT, JULKORT, mm, 1900-talets början, jugend, blandtekniker, delvis signerade Astrid Hedin, variernade format, i pärm

341618

2015-11-12