Monogramisten IA 1920

Monogramisten IA 1920
Monogramisten IA 1920
Monogramisten IA 1920
Monogramisten IA 1920

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONOGRAMISTEN IA (1900-tal), Stadsbild, monogramsignerad och daterad IA 1920, olja på pannå, 29x31,5 cm

341623

2015-11-12