Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MONOGRAMISTEN IA (1900-tal), Stadsbild, monogramsignerad och daterad IA 1920, olja på pannå, 29x31,5 cm
341623
2015-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här