Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-talets första hälft, bemålat, dekorationer av blommor i relief, höjd 94, bredd 64, djup 30 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Skador, färgbortfall

341632

2015-11-19