Kjell Åslund blandteknik
2015-11-14
341640
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KJELL ÅSLUND (född 1948): Komposition, signerad Kjell Åslund, daterad a tergo 1998, blandteknik på pannå, ca 71x119 cm