Amerikansk pop-konst Moderna Museet
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AMERIKANSK POP-KONST. 106 former av kärlek och förtvivlan. Red. Carlo Derkert - K. G. Hultén. (Moderma Museets utställningskatalog nr 37) 1964.THE AUTOBIOGRAPHY & SEX LIFE OF ANDY WARHOL, 1971, John Wilcock, VIP, G.Kanal/CF Reuterswärd, 1963, Bonniers
Bruksslitage, skador
341641
2015-11-12