Amerikansk pop-konst Moderna Museet

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AMERIKANSK POP-KONST. 106 former av kärlek och förtvivlan. Red. Carlo Derkert - K. G. Hultén. (Moderma Museets utställningskatalog nr 37) 1964.THE AUTOBIOGRAPHY & SEX LIFE OF ANDY WARHOL, 1971, John Wilcock, VIP, G.Kanal/CF Reuterswärd, 1963, Bonniers

Bruksslitage, skador

341641

2015-11-12