Gösta Ehrenberg etsning

Gösta Ehrenberg etsning
Gösta Ehrenberg etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA EHRENBERG (född 1923), "Kust III", akvatintetsning, signerad och daterad 1974, 102/320, 32 x 24

341644

2015-11-12