Delar till "Book" Fabiani
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TITTI FABIANI, hylla, hurts med lådor, 2 st, hyllplan, 2 st, "Book", Italien, ask, hyllans mått höjd 70, 70x43, hurtsens mått höjd 70, 70x46, hyllplanens mått höjd ca 3, 280x46 cm, 2 lister medföljer
Smärre skador, bruksslitage
341665
2015-11-12