Pierre Olofsson färglitografi
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIERRE OLOFSSON (1921-1996), komposition, signerad Olofsson, 38.53, färglitografi, bladmått ca 38x57
341668
2015-11-29