Pierre Olofsson färglitografi

Pierre Olofsson färglitografi
Pierre Olofsson färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996), komposition, signerad Olofsson, 38.53, färglitografi, bladmått ca 38x57

341668

2015-11-29