Otto Pippel oljemålning

Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OTTO PIPPEL (1878-1960): Motiv från Venedig, signerad Otto Pippel, olja på duk, ca 70x80 cm

341671

2015-11-12