Enrico Baj Nixon - Kissinger
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ENRICO BAJ (1924-2003): "Nixon and Kissinger leading the "Columbus day parade", signerad och numrerad Baj 74/80, 1970-tal, färglitografi, bildmått 37,5x141 cm, rammått 50x153 cm
Fläckar
341673
2015-11-12