Enrico Baj Nixon - Kissinger

Enrico Baj Nixon - Kissinger
Enrico Baj Nixon - Kissinger

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): "Nixon and Kissinger leading the "Columbus day parade", signerad och numrerad Baj 74/80, 1970-tal, färglitografi, bildmått 37,5x141 cm, rammått 50x153 cm

Fläckar

341673

2015-11-12