Berta Hansson oljemålning

Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERTA HANSSON (1910-94): "Dopet", signerad B H, olja på duk, 85 x 64 cm

341675

2015-11-12