Börje Sandelin etsning

Börje Sandelin etsning
Börje Sandelin etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖRJE SANDELIN (1926-1970): Dansande par, signerad Sandelin, 6/25, etsning, 19,5 x 17 cm

341679

2015-11-12