Cecilia Haupt

Cecilia Haupt
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

CECILIA HAUPT (född 1972): Längtans landskap, signerad på baksidan Cecilia Haupt, olja på pannå, ca 40x40 cm

341686

2015-11-12