Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1800-talets andra hälft, för 2 ljus vardera, empirestil, förgylld och svärtadbrons, höjd 32 cm
Tidigare borrade för el, en upphängning lagad på baksidan
341689
2015-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här