Väggappliquer empirestil

Väggappliquer empirestil
Väggappliquer empirestil
Väggappliquer empirestil
Väggappliquer empirestil
Väggappliquer empirestil
Väggappliquer empirestil
Väggappliquer empirestil
Väggappliquer empirestil

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1800-talets andra hälft, för 2 ljus vardera, empirestil, förgylld och svärtadbrons, höjd 32 cm

Tidigare borrade för el, en upphängning lagad på baksidan

341689

2015-11-12