Bordslampor 1800-talets slut empirestil

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets slut, empirestil, förgylld brons på kolonner i marmor, höjd inkl. skärm 49 cm

Ombyggda från ljusstakar

341693

2015-11-12