Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets slut, empirestil, förgylld brons på kolonner i marmor, höjd inkl. skärm 49 cm
Ombyggda från ljusstakar
341693
2015-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här